ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΑΠΟ ΚΕΣΥ

Γράφτηκε από τον/την Super User. Posted in Μαθητές

Τα αιτήματα αξιολόγησης μαθητών/τριων που φοιτούν σε σχολικές μονάδες και κατατίθενται από γονείς ή κηδεμόνες στο 1ο Κ.Ε.Σ.Υ. Ανατολικής Αττικής, ικανοποιούνται ακολουθώντας τις παρακάτω διαδικασίες:

1) Ο γονέας ή κηδεμόνας, καταθέτει ο ίδιος αίτημα προς αξιολόγηση του παιδιού του από την Υπηρεσία, με την επίδειξη ταυτότητας ή άλλου νόμιμου εγγράφου ταυτοποίησης (π.χ. διαβατήριο, άδεια οδήγησης), κάθε Δευτέρα και Πέμπτη από 10.00 έως 13.00 στα γραφεία του 1ου Κ.Ε.Σ.Υ. Ανατ. Αττικής στην οδό Αδριανού, 26 στο Κορωπί. Οι γονείς μπορούν να πληροφορηθούν για τα απαραίτητα συνοδευτικά δικαιολογητικά που πρέπει να προσκομίσουν με την υποβολή της αίτησης καθώς και για διαδικαστικά θέματα, είτε τηλεφωνικά στους αριθμούς: 210 6028050, 6623107 και 6625697 είτε μέσω Υπηρεσιών του Διαδικτύου: (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και http://kday-anatol.att.sch.gr/autosch/joomla15/).