ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2019-2020

Γράφτηκε από τον/την Super User. Posted in Ανακοινώσεις

Αγαπητοί γονείς

Σας ενημερώνουμε σχετικά με την εγγραφή των παιδιών σας στο Ολοήμερο πρόγραμμα.

Οι μαθητές εγγράφονται στο Ολοήμερο Πρόγραμμα, κατόπιν σχετικής αίτησης-δήλωσης των γονέων/κηδεμόνων τους. Έως τις 11-06-2019 θα πρέπει να έχει κατατεθεί συμπληρωμένο από τους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών στην σχολική μονάδα, που επιθυμούν να εγγράψουν τα παιδιά τους στο Ολοήμερο Πρόγραμμα, το παρακάτω έντυπο:

"ΑΙΤΗΣΗ-ΔΗΛΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ", μαζί με τις βεβαιώσεις εργασίας ή κάρτα ανεργίας ή βεβαίωση ασφαλιστικού φορέα, εκτός αν ανήκουν σε ευπαθείς κοινωνικές ομάδες.

Σε περίπτωση υποβολής εκπρόθεσμης αίτησης εγγραφής στο Ολοήμερο Πρόγραμμα, μετά τις 11 Ιουνίου 2019, απαιτείται η γραπτή έγκριση του οικείου Διευθυντή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης και μόνο για λόγους που κρίνονται ιδιαίτερα σοβαροί.

Για το έντυπο πατήστε εδώ

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Ν.ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ