ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ - ΣΧΟΛ. ΕΤΟΣ 2019-20

Γράφτηκε από τον/την Super User. Posted in Ανακοινώσεις

Αγαπητοί γονείς,

• Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το σχολείο μας για τη φετινή σχολική χρονιά (2019-2020) διαθέτει σχολική ψυχολόγο, την κ. Δανάη Αθανασίου, η οποία θα επισκέπτεται το σχολείο μας κάθε Πέμπτη 8:00-13:00. Ο ρόλος της σχολικής ψυχολόγου είναι η ψυχοκοινωνική υποστήριξη και παροχή συμβουλευτικής προς όλα τα μέλη της σχολικής κοινότητας (εκπαιδευτικοί, μαθητές, γονείς).
  • Όσοι γονείς επιθυμείτε μπορείτε να έρθετε να μιλήσετε με την σχολική ψυχολόγο την ημέρα που βρίσκεται στο σχολείο μας  ή εφόσον το επιθυμείτε να κλείσετε κάποιο προγραμματισμένο ραντεβού.
  • Στοιχεία επικοινωνίας: Δανάη Αθανασίου, Msc Σχολική Ψυχολόγος, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., τηλ: 6945766175

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Ν.ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ